Telescope for Periscope

Telescope for Periscope

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,885
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gateway Apps

Periscope uygulaması için çıkan bu üçüncü parti uygulaması ile Windows Phone ile canlı etkinlikleri takip edebiliyorsunuz.

Twitter tarafından geliştirilen Periscope uygulamasına Windows Phone kanadından gelen üçüncü parti çözümü gecikmedi. Telescope for Periscope ismiyle çıkan uygulama ne yazık ki iOS versiyonunun sağlamış olduğu geniş kapsamlı kullanıma sahip değil. Yine de başka insanların yayınlarını takip etmeniz mümkün. Eksik olan diğer özellikler de kullanıcı arama, profil görüntüleme, kişisel ayarlar, kalp gönderme ve mesaj atma gibi özellikler. Ancak en önemlisi, uygulama üzerinden şu an yayın gerçekleştiremiyor olmanız.

Bunun yerine Periscope üzerinden ilgilendiğiniz etkinlikleri takip etmenizi kolaylaştıran uygulama, başkalarının gerçekleştirdiği yayınları pasif olarak izlemenizi sağlıyor. Elbette orjinal uygulama ile karşılaştırıldığında eksiklikler var ama Windows Phone kullanıcılarının yeni bir trend konusunda eksik kalmaması için kollarını sıvayan bağımsız grubun da hakkını yememek gerekir.

Video oyunlarını canlı olarak yayınlayan kanallar sizin için yeterli bir seçenek değilse daha şahsi video projelerini takip etmek için bu uygulamayı takip edebilirsiniz. Henüz kullanıcıları için de oldukça deneysel görünen Periscope projesine bu uygulama ile ücretsiz dahil olabiliyorsunuz. Dolayısıyla üretici tarafında olmasanız da takip için elinize kilit bir fırsat geçiyor.