Repost Instagram

Repost Instagram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,099
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobile.Z

Repost Instagram uygulamasıyla akışınıza düşen fotoğraf ve videoları repost (retweet) yapabiliyorsunuz.

Repost Instagram, adından da tahmin edeceğiniz üzere Instagram’da akışınıza düşen fotoğraf ve videolar arasından beğendiklerinizi repost (retweet) yapma yani yeniden paylaşma imkanı tanıyan en iyi Windows Phone uygulaması.

Çoğumuzun günlük olarak kullandığı sosyal ağ platformlarından Instagram’da her gün akışımıza onlarca video ve fotoğraf düşüyor. Bunlar arasından beğenmediklerimiz olduğu gibi hoşumuza gidenler de oluyor. Ancak Instagram’da Twitter ve Facebook gibi yeniden paylaşma seçeneği olmadığından, beğendiğimiz gönderiler için beğen butonuna dokunmaktan ve yorum yapmaktan öteye gidemiyoruz. Bu noktada ihtiyacımız olan uygulama Repost Instagram.

Repost Instagram uygulaması sayesinde Instagram’da ilgi çekici bulduğumuz bir video veyahut fotoğrafı profilimizde yeniden paylaşabiliyoruz. Bunun için tek yapmamız gereken “Repost” butonuna dokunmak. “Bu kadar basit bir işlev hala niye olmaz?” sorusunu da sormadan edemiyor insan.

Instagram hesabınıza giriş yaparak (Facebook ile giriş seçeneği yok) kullanmaya başlayabildiğimiz Repost Instagram’da fotoğrafları ölçeklendirme ve kırpma seçenekleri de bulunmakta.