The Tribez & Castlez

The Tribez & Castlez

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 314
  • DOSYA BOYUTU 64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Insight

The Tribez & Castlez, orta çağda geçen popüler strateji oyunu The Tribez'in devam oyunu.

The Tribez & Castlez, büyülerle yönetilen bir dünyaya orta çağa yolculuğa çıktığımız bir strateji – savaş oyunu. The Tribez’in devamı niteliğinde karşımıza çıkan oyunda amacımız Prens Eric’in krallığını yeniden kurmasına ve düşmanlardan korunmasına yardımcı olmak.

Game Insight’ın tüm platformlarda başarı sağlayan orta çağ strateji oyunu The Tribez’in ikinci oyununda da etrafımızı saran, krallığımızı sonlandırmaya yemin etmiş düşmanlara karşı mücadele ediyoruz. Henüz daha gelişme aşamasındayken kendilerini gösteren düşmanları geri püskürmek için hem savunma binaları yapıyoruz, hem de askerlerimizi kullanıyoruz. Tabii ki bir yandan savaşırken, kendimizi savunurken topraklarımızı da büyütmemiz, daha fazla alana yayılarak gücümüzü göstermemiz gerekiyor.

Olabildiğince canlı, detaylı hazırlanmış görselleri ve animasyonlarının yanında müzikleriyle de dikkat çeken oyunun tek kötü yanı Türkçe dil desteği sunmaması (ilk oyunda Türkçe seçenek te bulunuyordu ancak yeni oyunda niyeyse konulmamış) ve yapıların hemen kurulamaması (çoğu strateji oyununda olduğu gibi yavaş şekilde gelişiyorsunuz).