Township

Township

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,709
  • DOSYA BOYUTU 84.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playrix

Township, hayalinizdeki şehir ve çiftliği kurup yönetebileceğiniz bir simülasyon oyunu.

Township, çiftlik ve şehir oyunlarına ilginiz varsa Windows bilgisayarınıza indiirp kesinlikle oynamanız gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Hem şehir kurabileceğiniz hem de çiftçilik yapabileceğiniz oyunda internete bağlanarak arkadaşlarınızla birlikte oynama şansına da sahipsiniz.

Tüm platformlarda popüler olan Township, bir yandan yüksek binalardan geçilmeyen karmaşık şehrinizi kurabileceğiniz, diğer yandan şehrin karmaşıklığından uzak dinlendirici bir yaşam sürdüğünüz çiftliğinizde zaman geçirebileceğiniz simülasyon oyunu.

Giriş bölümünde animasyonlarla süslenmiş hikaye bölümünü geçtikten sonra zamanınızın büyük bölümünü alacak şehriniz ve çiftliğinizle tanışıyorsunuz. Öğretici bölümü olarak geçen tanıtım aşamasında geçiminizi nasıl kazanacağınızı ve nüfusunu nasıl artıracağınızı öğreniyorsunuz. Bu bölümü tamamladıktan sonra şehrinize ve çiftliğinize yeni yapılar inşa ederek yavaştan gelişmeye başlıyorsunuz.

Çevre ve karakter animasyonlarının son derece başarılı olduğu oyun gerçekten uzun zaman harcamayı gerektiriyor. Çiftlikle uğraşmak başlı başına zorken, nüfusu milyonlara varan şehri idare etmeniz gerekiyor. Oyunda hiçbir ücret ödemeden sonuna kadar gitmeniz mümkün ancak gelişim sürecinde fazla zaman harcamak istemiyorsanız uygulama içi satın alım yapmaktan başka şansınız yok.