Vectir Remote

Vectir Remote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 698
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Incendo Technology

Bilgisayarınızı Windows Phone 8 telefonunuz ile kontrol edebilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Vectir Remote uygulaması ile Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuzu kullanarak kolayca bilgisayarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Özellikle uygulamanın sahip olduğu fare ve klavye kontrolleri, bilgisayarın başında beklemeden istediği yerden fareyi oynatmak ve istediği dosyaları açmak isteyenler için oldukça faydalı.

Hem Bluetooth hem de WiFi kablosuz bağlantısı desteği sunan uygulama böylece en çok kullanılan bağlantı tiplerine destek sunarken bir yandan da stabil bir şekilde çalışabiliyor. Uygulama tahmin edebileceğiniz gibi sadece telefonunuzda yüklü haldeyken çalışamıyor ve aşağıda indirme bağlantısını sunduğumuz programı da bilgisayarınıza kurmanızı istiyor:

Eğer bilgisayarınıza ücretli olan sürümünü yüklerseniz, gelişmiş medya oynatıcı kontrollerinden tutun da dosya tarama özellikleri, şifrelemeler, ses düzeyi kontrolü ve pek çok diğer özelliğe de kavuşabiliyorsunuz. Ücretsiz olan sürüm yüklendiğinde sadece fare ve klavye kontrolünü destekleyen uygulamanın bu yönü bile çoğu kullanıcının tercih etmesini sağlayacaktır.