TicToc

TicToc

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61,747
  • DOSYA BOYUTU 5.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SK Planet

TicToc, Android ve iOS cihazlarınız üzerinden arkadaşlarınız ile birlikte ücretsiz mesajlaşma ve sesli görüşme yapmanızı sağlayan uygulamanın Windows masaüstü programıdır.

TicToc, hem Android hemde iOS platformları üzerinde arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile birlikte ücretsiz mesajlaşma, sesli görüşme ve dosya paylaşımı yapmanızı sağlayan uygulamanın Windows masaüstü programıdır.

Arkadaşlarınız ile ister teketek isterseniz grup halinde mesajlaşarak en sevdiğiniz fotoğraf ve video gibi içerikleri kolayca paylaşmanızı sağlayan TicToc ile muhabbetlerinize bilgisayarınız üzerinden devam edebilmeniz için hazırlanan Windows sürümü sayesinde, Android veya iOS cihazınızın şarjı biterse veya bir problem oluşursa, konuşmalarınıza kaldığınız yerden Windows işletim sistemini kullandığınız masaüsüt bilgisayarlarınızdan devam edebilirsiniz.

Ücretsiz mesajlaşma ve sesli görüşme dışında pek çok gelişmiş ve eğlenceli özelliğe sahip olan TicToc sayesinde, kendi sohbet gruplarınızı oluşturabilir hatta ortak zevklere ve ortak fikirlere sahip olduğunuz kişiler ile mobil iletişim grupları kurabilirsiniz. Bu toplu görüşme gruplarından ise istediğiniz fotoğraf, video ve dökümanı paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı bilgisayarınız üzerinde kullanabilmek için, mobil cihazınız üzerinden kayıtlı bir e-posta adresinizin olması gerekmektedir. Yani uygulamayı Android veya iOS cihazlarınızda kullanıyor iseniz bilgisayarınızda da kullanabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz hizmet veren TicToc ile nerede olursanız olun, uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınız ile birlikte ücretsiz sınırsız olarak mesajlaşabilir, yüksek kaliteli sesli görüşmeler gerçekleştirebilir veya dosya paylaşamı yapabilirsiniz. Günümüzde mobil cihazlarımızda en çok kullandığımız mesajlaşma ve konuşma uygulamaları arasında en iyilerden biri olan TicToc'u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Programın Android ve iOS uygulamalarını indirmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz: