Cyber Dust

Cyber Dust

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 108
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Radical App LLC

Cyber Dust, mesajları otomatik olarak silebilen Snapchat benzeri sisteme sahip bir anlık mesajlaşma uygulaması.

Cyber Dust, ister arkadaşlarınızla isterseniz de dünya genelinde insanlarla sohbet ederken mesajlarınızın belli bir süreden sonra otomatik silinmesini sağlıyor ve mobilin yanı sıra Windows 10 tablet ve bilgisayarlarda da kullanılabilen bir uygulama.

Windows platformunda evrensel uygulamalar arasında yer alan Cyber Dust, rehberinizdeki veya dilediğiniz bir kişiyle güvenli olarak mesajlaşmanızı sağlayan, Snapchat ile aynı sisteme sahip bir uygulama. Snapchat’e benzerliğiyle öne çıkan ücretsiz mesajlaşma uygulaması yazdığınız mesajları 30 saniyeden sonra otomatik olarak siliyor. Böylelikle sohbetten sonra mesajları silmek için uğraşmanız gerekmiyor. Tabii ki mesajlarınızı okuyan meraklı birileri de varsa hayal kırıklığına uğruyor.

Ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak kullanabileceğiniz Cyber Dust uygulaması mesajın ekran görüntüsünün alınabilmesi olasılığını kısmen ortadan kaldırıyor. Mesajı alan kişi ekran görüntüsü aldığı vakit anlık olarak bildirim alıyorsunuz. Bildirim ekranında mesajı gönderen ve alan kişinin kim olduğu gösterilmiyor.

Anlık mesajlaşma uygulamalarında standart haline gelen emoji, etiket, fotoğraf ve video ekleme seçeneklerini bünyesinde barındıran Cyber Dust ile farklı şekillerde mesajlaşabiliyorsunuz. Birebir, grup halinde (en fazla 100 kişi sınırı getirilmiş) veya toplu mesaj seçenekleriniz mevcut.