World War Heroes APK

World War Heroes APK

kullanıcı

World War Heroes APK Android telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz 2. Dünya Savaşı temalı online FPS oyunu.

World War Heroes, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir FPS oyunu olarak dikkat çekiyor. Aksiyon ve macera dolu sahnelerin yer aldığı oyunda rakiplerinizle kıyasıya mücadele ediyorsunuz.

2. Dünya Savaşı'nı günümüze taşıyan bir mobil oyun olan World War Heroes, birbirinden farklı oyun modlarıyla dikkat çekiyor. Şiddetli savaşların gerçekleştiği oyunda 57 benzersiz silah türü yer alıyor. Tabancalardan taarruz tüfeklerine, keskin nişancı silahlarından makinalı tüfeklere kadar pek çok türden silahı kullanabileceğiniz oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Rakiplerinizi alt etmeli ve efsanevi dünya savaşını yeniden canlandırıyorsunuz. Kendi karakterinizi oluşturabileceğiniz oyunda farklı türden araçları da kontrol edebiliyorsunuz. Günlük ödülleri de toplayabileceğiniz oyunda 5 özel mod yer alıyor. Multiplayer modunda 5'e 5 mücadele yapabileceğiniz oyunda kendi takımınızı kurabiliyorsunuz. Gerçek zamanlı bir oyun olmasına rağmen az mobil veri harcayan World War Heroes, aradığınızı tam olarak karşılayan bir oyun diyebilirim.

  • Takım ölüm maçı: İki takım hakimiyet için savaşır. Turun sonunda en yüksek puanı alan takım kazanır.
  • Ölüm maçı: Herkes için serbest dövüş. Kendiniz için savaşın. En yüksek puana sahip oyuncu turu kazanır.
  • Nokta ele geçirme: Her iki takım da haritada kendilerine savaş puanları veren noktaları ele geçirir. En yüksek puana sahip takım turu kazanır.
  • Üs savunma: Her takım kendi üssünü korumak ve düşmanı yok etmek zorunda.
  • Bayrağı ele geçirme: Düşman takımının bayrağını ele geçirin ve üssünüze getirin. Üsse daha fazla bayrak getiren takım savaşı kazanır.
  • Takım savaşı: İki takım birbirleriyle yeniden doğma olmadan savaşır. En az bir üyesi hayatta kalan takım kazanır.
  • Özel mod: Sizin oyununuz sizin kurallarınız. Bir lobi oluşturun, arkadaşlarınızı davet edin ve savaşın tadını çıkarın.

Aksiyon ve macera oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken World War Heroes, savaşa doymanızı da sağlıyor. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz World War Heroes, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyun diyebilirim. Yüksek kaliteli grafikleri ve harika özel efektleriyle de ön plana çıkan World War Heroes, sizleri bekliyor.

World War Heroes oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Büyük silah cephaneliği: Takımınızın zirveye çıkmasına yardımcı olmak için her türlü yeni silah mevcut. Makineli tüfekler, el bombaları, tüfekler, keskin nişancı silahları, bazukalar vb. içeren büyük bir cephaneliği kullanın.

Muhteşem grafikler ve optimizasyon: Net grafikler ve sezgisel kontrollerle online savaşa girin.

Zırh ve silahları yükseltin: Hasarı ve maksimum cephaneyi yükselterek ve geri tepme ve doldurma süresini azaltarak hayalinizdeki cephaneliği oluşturun.

Günlük ödüller: Ücretsiz ödüller kazanmak ve günlük görevler ve tonlarca ücretsiz eşya almak için her gün oynayın. Günlük görevleri tamamlayın ve donanımınızı yükseltin.