247 Missiles

247 Missiles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heyecanlı ve etkileyici bir oyun yapısına sahip olan 247 Missiles'da şehirlerimize yöneltilen füzeleri yok etmeli ve bu şehirleri ne pahasına olursa olsun korumalıyız.

247 Missiles, iOS cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Oyunda düşmanları tarafından saldırıya uğrayan şehirlerini koruma görevini üstlenen bir askeri kontrol ediyoruz.

Oyunda pek çok farklı düşman uçağı ve silahı bulunmakta. Elbette bunların hepsine karşı koymak çok kolay sayılmaz. Savunmanız gereken beş adet şehir bulunuyor. Bu şehirleri korumak için gönderilen füzeleri karşı saldırıda bulunarak yoketmeniz gerekiyor. Bu noktada zamanlama çok önemli. Eğer doğru zamanda yok etmezseniz, füzeler şehirlerinize ulaşabilir ve zarar verebilir.

Tüm şehirleriniz düştüğünde başarısız sayılacaksınız ve oyun son bulacak. Bunu engellemek için epey mücadele vermeniz gerekiyor. Her bölümde sınırlı cephaneye sahip denizaltı ve gemileriniz bulunuyor. Bunları verimli ve efektif bir şekilde kullanarak tüm düşman saldırılarını bertaraf etmenize gerekmekte.

Gördüğünüz gibi zorlu bir oyun yapısına sahip olan 247 Missiles sınırsız aksyion vaat ediyor. Ücretsiz bir savunma oyunu arıyorsanız bu oyuna göz atmanızı tavsiye ediyorum.