3D Chess Game 1.9.9 (ios)

3D Chess Game

3D Chess Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Chess Game, iPhone ve iPad'inizde yapay zekaya veya arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz kaliteli bir satranç oyunu.

3D Chess Game, iPhone ve iPad cihazarınızda ister güçlü yapay zekaya isterseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz üç boyutlu bir satranç oyunu ve tamamen ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

iOS tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz, üç boyutlu ve de hem yapay zekaya, hem de arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz bir satranç oyunu arıyışı içerisindeyseniz 3D Chees Game bu arayışınızı sonlandıracak kadar kaliteli diyebilirim. Sadece satranç oynayanlara değil, satranca yeni başlamış oyunculara hitap eden 3D Chees Game’de iki farklı mod sunuluyor. Dilediğinizce düşünüp hamlelerinizi yapabileceğiniz normal mod ve hem hızlı hem de etkili düşünmeniz gereken süreli mod seçenekleriniz arasında.

Görselliğe, animasyonlara, seslere hiçbir şey diyemediğimiz enfes bir satranç oyunu olan 3D Chess Game, kendini geliştirmek isteyen satranç oyuncularına da hitap ediyor. Yapay zekanın karşılıkla oynamasını sağlayarak daha önce hiç yapmadığınız bir hamleyi öğrenme şansına sahipsiniz veya hamleler üzerine yoğunlaşılmış mini oyunlara dalış yaparak beyninizi zorlayabilirsiniz.

3D Chess Game Özellikleri:

  • Yeni satranç oyuncuları, kendini geliştirmek isteyenler için ideal
  • Normal ve süre sınırlı modda oynama
  • Yapay zekaya veya gerçek kişiye karşı oynama veya yapay zekayı bir araya getirme
  • Gerçek satranç tahtasında oynuyormuş hissi

YORUMLAR