ABODO 1.2 (ios)

ABODO

1.2
ABODO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ABODO uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan harita üzerinde satılık ve kiralık daireleri kolayca bulabilirsiniz.

ABODO uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca kiralık ve satılık evleri tespit edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Hem ücretsiz olması hem de kolay kullanılır ancak bol işlevli bir arayüze sahip olması sayesinde ev arama işlerinin olabildiğince basit hale geldiğini özellikle belirtmek gerekli.

Ancak ABODO'nun ülkemizden en verimli şekilde kullanılması için ev kiralayan ya da satanların da uygulamayı aktif bir şekilde kullanmaları gerektiği unutulmamlı. Tüm ev bilgileri gerçek sahiplerinden geldikleri için bulunduğunuz yerde yeterince kullanıcı yoksa çıkan ilanlar da yetersiz olacaktır.

Uygulamayı kullandığınızda direkt olarak harita üzerinde kiralık ya da satılık olan evleri görebiliyorsunuz. Hem çevrenizde hem de baktığınız diğer bölgelerdeki evleri incelerken özel olarak seçilmiş ilanları görüntülemek de mümkün.

Uygulama ev alım satımlarında ya da kiralama işlemlerinde aracıları aradan çıkardığı için direkt olarak evin sahibini arayabiliyor ya da e-posta ile ulaşabiliyorsunuz. Tabii ki bu şekilde aracılara fahiş komisyonlar ödeme zorunluluğu da sona eriyor.

ABODO'da bulunan tüm ilanlar gerçek sahipleri tarafından veriliyor ve anlık olarak takip edilebiliyor. Dolayısıyla satılan ya da kiralanan bir ev ilanlardan hemen kaldırılıyor ve böylece gereksiz yere aylar öncesinden kalmış bir ilanı görmeniz engelleniyor.

Eğer alternatif bir emlak uygulaması arıyorsanız iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR