Action Puzzle Town

Action Puzzle Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    70

  • Üretici

    Com2uS

Action Puzzle Town, tek başına yaşama kararı alan genç arkadaş Akoo'nun hayatına dahil olduğumuz arcade oyunu.

Action Puzzle Town, ailesiyle yaşamaktan sıkılıp aniden kendi düzenini kurma kararı almış bir genç olan Akoo’nun hayatına dahil olduğumuz arcade türünde bir oyun. iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda karakterimizin yeni hayatını şekillendirmesine yardımcı oluyoruz.

Ufak boyutlu olmasına ve harika görseller sunmamasına karşın zamanın nasıl geçtiğini bizlere unutturan oyunda ebeveynleriyle yaşamayı daha fazla sürdüremeyip küçük bir kasabaya yerleşme kararı alan gencin yerine geçiyoruz. Hayatımıza sıfırdan başladığımızdan ilk olarak kalacağımız evi belirliyor ardından sadece kendi istediğimiz, sevdiğimiz eşyaları satın alarak yaşam alanımızı oluşturuyoruz.

Tabii ki tüm bunları yapmak basit değil. Evi kalınacak bir yer haline dönüştürmek için ihtiyaç duyduğumuz parayı mini oyunlar oynayarak kazanıyoruz. Son derece hızlı düşünme ve hareket etme gerektiren oyunlardan her birini tamamladığımızda para geliyor ve bunlarla eşya satın alabiliyor, evimizin görünümünü değiştirebiliyor, farklı elbiseler alabiliyoruz.

YORUMLAR