AdventureQuest 3D 1.0.0 (ios)

AdventureQuest 3D

AdventureQuest 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdventureQuest 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur

AdventureQuest 3D eğer mobil cihazlarınızda sürükleyici bir MMORPG deneyimi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir online rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan AdventureQuest 3D, yıllar önce yayınlanmış klasik 2 boyutlu tarayıcı oyunu AdventureQuest'in 3 boyutlu hali. Yeni AdventureQuest oyunu 3 boyutlu grafiklerin yanısıra gerçek zamanlı savaş sistemi de sunuyor. Oyunda bize farklı savaş yeteneklerine sahip kahramanlardan birini seçme imkanı veriliyor. Kahramanımızı seçtikten sonra da maceraya ve canavarlarla savaşmaya başlıyoruz.

AdventureQuest 3D'de World of Warcraft gibi oyunlara benzeyen bir yapı mevcut. Oyuncular kahramanlarıyla birlikte görevleri yaparak tecrübe puanı kazanabiliyorlar ve seviye atlayabiliyorlar. Ayrıca oyun içinde keşfedilecek farklı zindanlar bulunuyor. Oyuncular bu zindanlarda bölüm sonu canavarlarını yok ederek özel silah ve zırhlar gibi eşyalar toplayabilmekteler.

AdventureQuest 3D güzel grafiklere sahip olan bir mobil oyun. Eğer uzun süreli bir eğlence arıyorsanız AdventureQuest 3D'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR