Adventures in Zombie World 1.0 (ios)

Adventures in Zombie World

1.0
Adventures in Zombie World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures in Zombie World ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir mobil oyundur

Adventures in Zombie World içinde hem bir zombi oyunu, hem bir yarış oyunu hem de bir aksiyon oyunu bulabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Adventures in Zombie World'de bir kıyamet senaryosu konu alınıyor. 2020 yılında ortaya çıkan T virüsü adlı bir virüs insanlığın neslinin tükenmesi tehlikesini ortaya çıkarmış ve dünya üzerindeki milyonlarca, hatta milyarlarca insanı zombiye dönüştürmüştür. Hayatta kalan az sayıda insandan biri olarak bizim görevimiz ise bu virüsü durduracak ilacı bulmak ve insanlığı kurtarmaktır. Bu iş için silahlarla donatılmış aracımıza atlıyoruz ve zombilerle kaplı yollara çıkıyoruz.

Adventures in Zombie World'de aracımız ekranda dikey olarak ilerliyor ve karşımıza zombiler çıkıyor. Bu zombileri silahlarımızı kullanarak yok ediyoruz ve para kazanıyoruz. Kazandığımız parayla aracımızı ve silahlarımızı geliştirebilmekteyiz. Oyunda karşımıza kuvvetli bölümsonu canavarları çıkacağı için bu geliştirmelere ihtiyaç duymaktayız.

Adventures in Zombie World'ü çok oyunculu olarak oynayabilir ve diğer oyunculara karşı da yarışabilirsiniz.

YORUMLAR