Aquamarine HD

Aquamarine HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    Paramon Games

Aquamarine HD oldukça eğlenceli bir iOS oyunudur

Aquamarine HD bize su altının renkli ve canlı dünyasını keşfetme imkanı sunun, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Aquamarine HD'de herşey kahramanımızın arkadaşlarının su altında kaybolmasıyla başlıyor. Kahramanımız arkadaşlarını bulmak için onların peşinden derin sulara dalıyor ve arkadaşlarını birer birer bularak kaybolma hikayelerini çözmeye çalışıyor. Bu yolculuğumuz bizi su altının keşfedilmemiş güzellikleriyle tanıştırıyor. Bu güzelliklerin yanında birçok farklı tehlike de kol gezmekte.

Aquamarine HD oldukça akıcı ve eğlenceli bir oynanışa sahip. Oyunda karşımıza çıkan farklı bulmacaları çözerken bizi engellemeye çalışan tehlikeli yaratıklardan korunmalıyız. Deniz yıldızlarını ve çeşitli öğeleri toplayarak bu yaratıkları devre dışı bırakabiliyor, maceramıza devam edebiliyoruz. Oyun teknolojik olarak oldukça başarılı. Aquamarine HD yüksek kalite grafikleriyle görsel bir ziyafet sunmakta ve oldukça akıcı şekilde görüntülenebilmekte.Oyundaki bulmacalar oldukça yaratıcı şekilde tasarlanmış ve bolca eğlence sunuyor.

iOS 7 ve 64 Bit işlemci desteğiyle gelen oyun denenmeyi hak etmekte.

 

YORUMLAR