Astro Boy:Brick Breaker

Astro Boy:Brick Breaker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • Üretici

    Funple Stream Corp

Gerçek oyuncular ile tuğla kırmak istiyorsanız Astro Boy:Brick Breaker'ı denemelisiniz.

İOS cihazınızda nostaljik bir tuğla kırma oyunu oynamak isterseniz sizlere Astro Boy: Brick Breaker’ı tavsiye ederim. Arcade tarzında bir yapıya sahip olan bu mobil oyunda tek yapmamız gereken tuğlaları kırmaktır.

Geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler olan tuğla kırma oyunları, günümüzde artık unutulmaya yüz tuttu diyebilirim. Geçtiğimiz haftalarda mobil platformlara çıkış yapan Astro Boy : Brick Breaker, yeniden bizleri eski günlere götürecek ve atarinin popüler olduğu yılları hatırlayacak. Bilindiği üzere tuğla kırma oyunları ilk olarak atariler ile oyuncuların karşısına çıkmıştı.

Günümüzdeki teknolojinin gelişmesi ile bu tarz oyunlar akıllara gelmese de, bazı oyun geliştiricileri geçmişi unutmamıza izin vermeyecek gibi görünüyor. Oldukça basit grafiklerden ve eğlenceli alt yapı müziklerine sahip olan oyunda, platform üzerindeki sütünü hareket ettirerek gelen topa vurmaya çalışacak ve yukarda yer alan tuğlaları kırmaya çalışacağız. Oyun içerisinde çok sayıda farklı bölüm yer alıyor. Oyuncular kolaydan zora doğru ilerleyen bölümlerde birbirinden farklı renklere sahip tuğlalar ile karşılaşacaklar. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR