AsyaMesaj

AsyaMesaj
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AsyaMesaj uygulaması ile hesap ve kredi kartınızdaki hareketlerden anında haberiniz olur.

AsyaMesaj, Bank Asya müşterilerinin faydalanabildiği, hesap, ödeme, kart ve diğer hizmetlerle ilgili bildirimler sunan bir uygulamadır. Hesabınıza para yatırıldığında, asıl ve ek kartınızdan harcama yapıldığında, ekstre geldiğinde, EFT ve Havale yapıldığında, faturalarınızı ödemediğinizde AsyaMesaj bunları size hatırlatır. Tüm bunların yanı sıra güncel kampanyalardan haberdar eder.

AsyaMesaj, hesap, kredi kartı ve ödemelerinize ilişkin bildirimlerde bulunan, hayat kurtarıcı bir uygulama. iPhone ve iPad’inizden aktif olarak kullandığınız Bank Asya kredi kartınızı, debit kartınızı veya hesabınıza bağlı pratik kartınızı tanımlayarak yararlanabiliyorsunuz. Kartınızın son 8 hanesi ve kartınızın şifresini girmeniz durumunda aktivasyonunuz gerçekleşmiş oluyor ve tüm bildirimleri almaya başlıyorsunuz.

AsyaMesaj ile bildirim alabileceğiniz işlemler arasında hesaba para yatırma, hesap talimatları, katılma hesabı vade hatırlatma, asıl kart ve ek kart harcamaları, ekstre bildirimleri, kart asgari ödenmeme bildirimi, EFT ve Havale talimatı, kar payı oranları, fatura bildirimler bulunuyor.

YORUMLAR