AUX B 1.0.5 (ios)

AUX B

AUX B
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AUX B, bugüne kadar pek görmediğimiz türden bir bulmaca oyunu ve gerçekten de çok keyifli.

AUX B, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, aynı kategoride bulunan rakiplerinden epey farklı bir yol izleyerek ortaya özgün bir oyun deneyimi çıkartmayı amaçlıyor.

Mobil oyunları yakından takip edenlerin mutlaka dikkatini çekmiştir. Son zamanlarda çıkan oyunlar ortaya benzersiz bir şeyler sunmak yerine rakiplerinin başarısız birer taklidi olmaktan öteye gidemiyorlar. AUX B bu gidişata bir dur diyor ve orijinal bir oyun yapısıyla farklılaşmaya çalışıyor.

Oyundaki temel görevimiz giriş ve çıkışlar arasında kablolar aracılığı ile bağlantılar kurmak. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta doğru çıkışları ve girişleri bulmak. Bunu anlamak için şekillerden yararlanmamız gerekiyor. Girişler ve çıkışlar arasındaki bağlantıları parmaklarımızı üzerlerinde sürükleyerek yapıyoruz. Zaten oyunun başındaki üç dört bölüm neyi nasıl yapmamız gerektiğini net bir şekilde anlatıyor. Sonrasındaki bölümler ise yeteneklerimizi test etmek üzerine kurulmuş.

AUX B'deki görevler kolaydan zora doğru sıralanmış bir halde sunuluyorlar. Bölümler ilerledikçe ekrandaki giriş ve çıkışların sayısı epey artıyor. Kimi zaman zorlansak da ekran başından uzaklaşmakta zorluk çektiğimizi itiraf etmemiz gerekiyor. Bu kategoride ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz kaliteli ve benzersiz bir oyun arıyorsanız AUX B'yi mutlaka denemelisiniz.