Avast Photo Space

Avast Photo Space
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avast Photo Space, iPhone kullanıcıları için fotoğraf yedekleme uygulaması.

Avast Photo Space, iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğrafların orijinal halini otomatik olarak buluta yedekleyerek depolama alanı kazanmanıza yardımcı olan ücretsiz bir mobil uygulama. 16GB iPhone’a sahipseniz ve de sıklıkla fotoğraf çeken biriyseniz kesinlikle indirmenizi öneririm.

Telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafların otomatik olarak bulut hesaplarınızla senkronizasyonunu sağlayarak depolama alanı açan uygulamanın yaptığı ile hali hazırda iCloud – Fotoğraflar alanına girip iCloud Fotoğraf Arşivi seçenekleri arasından “iPhone’da En İyi Depolama”yı seçerek yapmanız arasındaki en önemli fark; iCloud alanınızı harcamak yerine Dropbox, Google Drive gibi iCloud’a göre daha fazla ücretsiz depolama alanı veren bulut hesaplarınızın alanını harcamak. iCloud alanını sadece fotoğraflarınız için genişletme düşüncesinde iseniz her ay ücret vermek yerine Avast’ın uygulamasını indirmeniz yerinde olacaktır.

Fotoğrafların orijinal sürümünü çektiğiniz anda dilediğiniz bulut hesabına otomatik yedekleyen (sadece WiFi bağlantısı etkin olduğunda yedekleme ve otomatik yedeklemeyi kapatma mevcut) Avast Photo Space, bulut hesaplarınızdaki alanı hesaplayarak kaç fotoğraf yedeklenebileceğini ve yedekleme işleminden sonra ne kadar alan açılacağını da gösteriyor.

 

 

YORUMLAR