AXL: Full Boost

AXL: Full Boost
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AXL: Full Boost, gelecekte kullanılacak teknolojiler ile detaylandırılmış heyecanlı ve eğlenceli bir iOS yarış oyunudur.

AXL: Full Boost, gelecekte süreceğimiz tür araçlar ile yarışacağınız heyecnalı ve hızlı yapıya sahip olan ücretsiz bir yarış oyunudur. Oyuncuların dikkatini sahip olduğu kaliteli grafikler ve bağımlılık yapan oyun yapısı ile çekmeyi başaran AXL: Full Boost, yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.

16 Farklı yarış pisti ve 7 farklı lokasyonda yarışacağınız oyunda geleceğe yolculuk yapıyor gibi hissedebilirisniz. Oyundaki her yerin tasarımı farklı ve detaylı olarak geliştirilmiş. Oyunun grafiklerine hayranlıkla bakarken, bu hayranlığınız yarışlara girdiğinizde 2'ye katlanabilir.

3 Farklı oyun modundan birini seçerek yarışlara hemen girebiliyorsunuz. Yarışırken hızlı gitmek ve kazanmak dışında yol üzerindeki topları toplamak da diğer görevleriniz arasında. Çünkü topladığınız topları kullanarak güçlendirme özellikleri satın alabilir ve yarışlarda kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Aklınızı başınızdan alacak 12 farklı araç ve etkileyici grafiklere sahip olan AXL: Full Boost, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde muhteşem bir yarış oyunu tecrübesi yaşamanızı sağlayacak. Eğer yarış oyunları oynamayı seviyorsanız, AXL: Full Boost'u ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.