Ball 3D 1.25 (ios)

Ball 3D

Ball 3D
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ball 3D, oynadıkça bağımlısı olacağınız eğlenceli ve dikkat isteyen bir iOS denge oyunudur.

Ball 3D, kontrol edeceğiniz topu dengede tutarak bölüm sonlarına kadar doğru şekilde yönlendirebileceğiniz iOS denge oyunudur. Oyun içerisinde henüz 29 bölüm olmasına rağmen yeni bölümler kısa sürede eklenecektir.

Ücretli olmasına rağmen denemeye değer bir oyun olan Ball 3D, isminden de anlaşıldığı üzere 3 boyutlu ve etkileyici grafiklere sahip. Düzenli olarak eklenecek olan yeni bölümler sayesinde eğlencenin hiç bitmeyeceği oyunlardan biri olacak olan Ball 3D'de oyunu daha iyi oynayabilmeniz için 2 farklı ekran modu ve 3 farklı kamera açısı kullanılmıştır. Oyunda topun kontrolünü sağlayarak ilerlemesini sağlamalı ve bölümlerin sonuna kadar başarılı bir şekilde ilerletmelisiniz. Bu sayede bölümleri bitirerek, yeni ve daha zorlu bölümlere geçiş yapabilirsiniz.

Dev topun kontrolünü sağlamak için ekrandaki yön tuşlarını kullanarabilir yada parmağınız ile topu yönlendirebilirsiniz. Dikey veya yatay ekranda oynayabileceğiniz oyun ile boş vakitlerinizi güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bulmaca oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde Ball 3D'yi kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR