Balloon Villain

Balloon Villain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balloon Villain, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.

Balloon Villain, elindeki sapanla balonları patlatmaya çalışan Can karakterine yardım ettiğimiz bir balon patlatma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, her yaştan insanın keyifle vakit geçirebileceği özellikler var. Zorlu bölümlerin tadını çıkarmaya hazırlanın.

Oyuna biraz daha ayrıntılı bakacak olursak, öncelikle çok güzel bir atmosferde oynadığımızı söylemeliyim. Grafikler oyunu daha çekici hale getiriyor. İngilizce ve Türkçe seçeneği arasında istediğimiz zaman geçiş yapabiliyoruz. Oyundaki müzikler de fena olmamış. Ayrıca İngilizce'ye geçtiğimizde Can karakterinin adı Andy olarak değişiyor. Geliştiriciler küçük ayrıntıları da unutmamış. İlk oyuna girdiğinizde bir tür tutorial ile karşılaşacaksınız. Oyunla ilgili temel bilgileri öğrenmeniz açısından güzel düşünülmüş. Daha sonra hemen birinci bölüme başlıyoruz.

Oynanışa gelirsek, bizim dışımızdaki faktörlere dikkat etmemiz gerekiyor. Sadece ekrana dokunup taş atmak yetmiyor, rüzgar faktörü de zaman zaman araya girebiliyor. Bunların dışında zamana karşı yarıştığımızdan hızlı olmamız gerekiyor. Yanlışlıkla sizden vurmanız istenen balon dışında bir rengi vurursanız kaybediyorsunuz. Efsane bir vuruş yaptığınız zaman ise arkaplanda 'mükemmel' diye bir seslendirme duyuyorsunuz. Başlarda bu sesi biraz yadırgadığımı itiraf etmeliyim fakat ilerleyen bölümlerde alışıyoruz. Görevleri bitirdikçe metropolleri keşfe çıkıyoruz ve daha zorlu görevler bizi bekliyor.

Sizi uzun süre idare edecek eğlenceli bir oyun arıyorsanız Balloon Villain tam size göre diyebilirim. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu denemenizi mutlaka öneririm.