Bamboo Paper 2.2 (ios)

Bamboo Paper

2.2
Bamboo Paper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bamboo Paper uygulaması ile iPhone ve iPad'lerinizde kolayca not tutabilir ve küçük çizimler yapabilirsiniz.

Bamboo Paper uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve yaratıcılığınızı kısıtlamayan not alma uygulamalarından bir tanesi. El yazısı ile notlar alabilmenizi ve aynı zamanda çizimler bile yapabilmenizi sağlayan uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve gerçek bir not defterinde yapabileceklerinizi kolayca yapmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamada bulunan kalem seçeneklerini kullanarak renklendirmeler yapabilir, işaretler koyabilir, daha kolay yazabilir ve çizimlere uygun kalemleri deneyebilirsiniz. Yapılan çizimler vektörel olarak gerçekleştirildikleri için ne kadar yakınlaştırma yaparsanız yapın herhangi bir şekilde pikselleşme görmeniz de imkansız.

Her türlü kullanıcıya yönelik not defteri seçenekleri barındıran Bamboo Paper, böylece gazetecilerden tutun da iş adamlarına kadar herkesin taleplerini karşılayabiliyor. Çeşitli kağıt seçenekleri sayesinde gözünüze en hoş gelecek şekilde notlarınızı tutabiliyorsunuz.

Notlarına daha fazla detay eklemek isteyenler elbette fotoğraf ekleme özelliği sayesinde eksiksiz bir şekilde aktarmak istediklerini aktarabilirler. Eğer notlarınızı dostlarınız ya da iş arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz, direkt olarak sosyal ağlardaki hesaplarınızda paylaşabilir ya da bulut depolama sistemlerinde saklayabilirsiniz. Gerekli bütün buton ve seçenekler Bamboo Paper'da mevcut.

Eğer ücretsiz özelliklerin yetersiz geldiğini düşünüyorsanız uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak çok daha fazlasını da elde edebilirsiniz.