Battle Alert

Battle Alert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Empire Game Studio

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz kule savunma oyunudur.

Kule savunma tarzı oyunları sevenlerin beğeneceği bir oyun olan Battle Alert birden fazla kategorinin elementlerini bir araya getirmiş. Aynı anda kule savunmasıyla birlikte bir savaş ve strateji oyunu da oynuyor hissi verdiren oyunla gerçek zamanlı savaşlar yapabilir, rakiplerinize saldırabilirsiniz.

Oyunun kontrolleri dokunmatik ekran için optimiz edilmiş ve zorlanmıyorsunuz. Ayrıca canlı ve renkli grafikleri ile de dikkat çekiyor. Oyundaki amacınız size verilen görevleri yerine getirmek ve bu esnada da diğer oyunculara saldırmak ve size saldıranlara karşı kendinizi savunmak. Bunun için de kendi ordunuzu inşa etmeniz gerekiyor.

Oyunun en güzel özelliklerinden biri, oyuna ilk başladığınızda size bir tü koruma kalkanı verilmesi. Bu sayede yerleşip kendi ordunuzu kurana kadar kimse size saldıramıyor. Ayrıca oyunu ilk açtığınızda karşınıza çıkan öğretici başlangıç ile nasıl oynayacağınızı kolaylıkla öğreniyorsunuz.

Oyunda 20'den fazla araç çeşidi, 69 senaryolu savaş,  kaynak, ordu ve savunma olmak üzere 3 farklı birim tipi sizi bekliyor. Ayrıca her gün oyunu Facebook'ta paylaşıp ödüller de kazanabilirsiniz. Savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR