Battle Nations

Battle Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Nations, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir strateji ve savaş oyunudur.

Battle Nations, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri, sevimli karakterleri ve heyecanlı maceralarıyla dikkat çeken, bağımlılık yapan bir savaş ve strateji oyunudur.

Kendi üssünüzü kuracağınız ve geliştireceğiniz, askerlerinizi yetiştireceğiniz ve eğiteceğiniz, korkusuz düşmanlarınıza karşı amansız savaşlar vereceğiniz oyun, oldukça sürükleyici bir oynanışa sahiptir.

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Battle Nations'da düşmanlarınıza karşı üstünlük kurmak istiyorsanız, savaş sırasında taktiğinizi çok iyi belirlemelisiniz. Çünkü sıra size geçtiği zaman yapacağınız yanlış bir hamle savaşı kaybetmenize neden olabilir.

 

Ayrıca savaş sırasında rakiplerinize karşı üstünlük kurmak için askerlerinizi de geliştirebilir ve yeni özellikler kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Farklı kategoriler altında birçok ödüle layık görülen bu popüler savaş ve strateji oyununda yerinizi almak için daha ne bekliyorsunuz? Battle Nations'ı hemen mobil cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Battle Nations Özellikleri:

  • 500'den fazla görev
  • 100'den fazla benzersiz asker, araçlar, yetenekler, özellikler ve saldırılar
  • İnşa et, özelleştir ve askeri üssünü kur
  • Sıra tabanlı stratejik oynanış
  • Arkadaşlarınıza ve dünya üzerindeki diğer oyunculara karşı oynama şansı

YORUMLAR