Battle of Toys

Battle of Toys
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Toys ile oyuncaklarınızı kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan düşmanlarınızı alt edin.

Battle of Toys oyunu, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarına oyuncakların dövüşlerini getiriyor ve eğlenceli bir vakit geçireceğinizi garanti ediyor diyebilirim. Oyunun diğer dövüş oyunlarına nazaran oldukça kolay bir kullanımı olması ve bu kolay kullanımı pek çok renkli karakterle genişletmesi sayesinde denemeden geçmemeniz gerekenler arasına girdiğini söyleyebilirim.

Oyunun grafikleri dövüşlerden keyif alabileceğiniz şekilde düzenlenmiş ve karakter bolluğuna rağmen oyuncakların birbirlerinden farklı ve özel görünümlere sahip olmaları oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor diyebilirim. Mevcut olan ses öğelerinin de karakterler ve çevre ile uyumlu olması sayesinde atmosfere büyük bir katkı sağlanıyor.

Oyunda mevcut olan karakterlerimizin her birine farklı güçlendiriciler ve geliştirmeler ekleyebiliyor, böylece daha zor rakiplere karşı kolay bir şekilde bölümleri geçebiliyoruz. Elbette doğru bir şekilde geliştirmeleri uygulamak da iyi bir sonuç almak için olması gerekenler arasında. Maçlar esnasında karakter değişimleri gibi özellikler de sunuluyor ve böylece bir kaç farklı karakterle bir bölümü geçebiliyorsunuz.

Battle of Toys'un çalışması için internet bağlantısının gerekmesi ise maalesef negatif yanları arasında yer alıyor. Muhtemelen reklamların yayınlanabilmesi için zorunlu hale getirilen bu özellik, reklamlardan rahatsız olan kullanıcıları pek memnun etmeyecektir.

Yeni bir dövüş oyunu arayan ve akıcı animasyonlarla düşmanlarını yenmek isteyenler göz atmadan geçmesinler derim.