Battle Towers

Battle Towers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Towers, 2 farklı ırk arasındaki savaşa dahil olarak bir ırkın kaderini belirleyeceğiniz oynaması heyecanlı ve sürükleyici olan bir iOS savaş oyunudur.

Battle Towers, etkileyici görselleri, oyun yapısı, oynanışı ve detayları ile iPhone ve iPad sahiplerinin dikkatini çekmeyi başaran strateji oyunlarından bir tanesidir. Oyunu ücretsiz olarak indirerek oynayabilmenize rağmen oyun içerisinde altın ve elmas satın alarak hem oyun sürecini hızlandırabilir hem de daha fazla gelişebilirsiniz.

Oyunun genel olarak tanımını yapmak gerekirse, Order ve Chaos ırkları arasında geçen savaş demek doğru olacaktır. Her 2 ırkında kendilerine özel askerleri, binaları ve güçleri bulunuyor. Bu farklılıkları doğru yerde ve zamanında kullanarak yapacağınız savaşlarda avantaj elde edebiliyorsunuz.

Oyun sürükleyiciliği ile sizi adeta bağlayarak saatlerce sıkılmadan oynayabilmenizi sağlamaktadır. Eğer gün içlerinde sık sık boş vakitleriniz oluyorsa Battle Towers sayesinde hiç sıkılmayabilirsiniz. Oyunun hikayesine ve oynanışına geri dönelim. Oyunda kendi ırkınızı korumak ve karşı ırkı yok etmek ilk amacınız. Bu nedenle iyi bir savunma hattına ve güçlü bir saldırı ordusuna sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca oyundaki asker ve bina gibi ünitelerin her birini geliştirerek daha güçlü yapabiliyorsunuz. Bu sayede düşmanınıza karşı kazanmak çok daha kolay olabilir. Ayrıca savaşların zorluk seviyesini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Çok zor yada çok kolay olması durumunda savaş seviyesinde değişiklik yaparak oyundan daha fazla zevk alabilirsiniz.

Oyunda en çok hoşunuza gidecek olan şeylerden bir tanesi savunma ile hücum arasında kurulan denge diyebilirim. Farklı oyunlardaki gibi güçlü ordunuz ile normal zorluk seviyesinde rakibinizin savunması üzerinden rahatça geçemiyorsunuz. Ayrıca oyundaki kontrol mekanizması da oldukça rahat bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyunun grafikleri sanırım en çok değinilmesi gereken özelliklerden bir tanesi. Çünkü oldukça gelişmiş ve bu tür oyunlarda görmeye alışık olduklarımızda gibi değiller. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabilmek için ücretsiz ve eğlenceli bir savaş oyunu arıyorsanız Battle Towers'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR