Battleheart Legacy 1.1.3 (ios)

Battleheart Legacy

Battleheart Legacy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battleheart Legacy ile fantastik bir maceraya adım atıyoruz

Battleheart Legacy oyunculara zengin ve detaylı bir fantastik dünyayı keşfetme imkanı sunan bir mobil RPG oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu olan Battleheart Legacy'de tehlike ile dolu bir evrene yolculuk ederek bu evrenin kaderini değiştirmeye çalışıyoruz. Bu iş için yöneteceğimiz özel kahramanımızı ise onlarca güçlü yetenek ve büyülü eşya ile donatabiliyor, şeytani düşman ordularıyla yüzleşebiliyor ve ilginç karakterlerle iletişim kurabiliyoruz.

Battleheart Legacy kontrol edeceğimiz kahramanımız için bize büyük bir esneklik sunmakta. 150'nin üzerinde özel yetenek seçeneğine sahip kahramanlarımız 12 farklı sınıfa ayrılıyor. Ayrıca bu sınıfları birbirleriyle karıştırmamız da mümkün. Bu sayede yeni kombinasyonlar oluşturarak kendimize has bir oyun yapısı da oluşturabiliyoruz. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip oyun bu sayede aksiyonu da yüksek dozda bize sunuyor.

Battleheart Legacy görsel olarak da oldukça kaliteli olan bir oyun. Yüksek kaliteli grafikler renkli görsel efektlerle birleşmekte ve mobil cihazlarınızda size tatmin edici bir kalite sunmakta. iCloud üzerinden eşleme desteği sunan Battleheart Legacy'de kayıt dosyalarınızı farklı cihazlar arasında transfer edebilirsiniz ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

YORUMLAR