Beyond Ynth 1.7 (ios)

Beyond Ynth

1.7
Beyond Ynth
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beyond Ynth, uzun soluklu bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Beyond Ynth, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri. Oyunda, Kriblonia Krallığı'na ışığı geri getirmek için yola çıkan minik bir böceğin kontrolünü üstleniyor ve birbirinden zorlu bulmacaları tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda tam tamına 80 bölüm bulunuyor. Bu bölümler diğer bulmaca oyunlarında rastladığımız gibi kolaydan zora ilerleyecek şekilde tasarlanmış. İlk bölümlerde tam olarak ne yapmamız gerektiğini anlamaya çalışıyoruz. Daha sonraki bölümler ise zihnimizi epey yoracak bulmacalarla dolu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunu ilginç kılan detaylar arasında elle çizilmiş illüstrasyonlar mevcut. Bu öğeler oyunun hikayesi hakkında bilgiler veriyorlar ve diğer yandan da kalite hissini pekiştiriyorlar. Kontroller de en az bu detay kadar orijinal. Ekranın sağ ve sol taraflarında konuşlandırılmış olan ok tuşlarını kullanarak karakterimizi yönlendirebiliyoruz.

15 saatlik bir oyun süresi sunan Beyond Ynth, bulmaca türündeki oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka göz atması gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR