Biker Mice: Mars Attack!

Biker Mice: Mars Attack!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biker Mice: Mars Attack!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Biker Mice: Mars Attack!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir uzay stratejisi olarak karşımıza çıkıyor. Mars topraklarında geçen oyunda heyecanı yüksek savaşlara katılıyorsunuz.

Stratejik savaşların gerçekleştiği bir oyun olan Biker Mice: Mars Attack!, heyecanı yüksek bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Mars'ın zorlu şartlarında geçen oyunda kendinize üst inşa etmeli ve askerler eğitmelisiniz. Eğittiğiniz askerleri isterseniz kendiniz için kullanabilir, isterseniz de diğer oyunculara para karşılığında paralı asker olarak kiralayabilirsiniz. Gelişmiş silahlar ve ağır makinelilerle askerlerinizi donatabilir ve savaşları kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Mars'a özel olarak tasarlanmış kum arabalarına sahip olduğunuz oyunda oldukça zevkli anlar yaşıyorsunuz. Taktiksel savaşların gerçekleştiği oyunda dikkatli davranmalı ve hamlelerinizi özenle seçmelisiniz. Biker Mice: Mars Attack! oyunu sizleri bekliyor.

Biker Mice: Mars Attack! oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.