Bindle

Bindle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bindle uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan grup sohbetlerinizi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bindle uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının arkadaşlarıyla kolayca grup sohbetleri gerçekleştirmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıktı. Çok sade ve basit bir arayüz üzerinden ilerlemesine rağmen sahip olduğu özelliklerin pek çok kullanıcı için yeterli olacağını da belirtmek gerek.

Uygulama içerisinde grup sohbetleri yapabilmek için ayrı ayrı gruplar kurmak yerine bir hashtag yani etiket yaratmanız gerekiyor. Bu etiketi dostlarınızla paylaştığınızda direkt olarak etiketin altındaki sohbetlere dahil olabiliyorlar ve böylece sohbetlere girmek veya çıkmak oldukça basit bir hale geliyor. Tabii ki dilerseniz bireysel mesajlar göndermek de mümkün ve grupta bahsetmek istemediğiniz şeylerde bu özellikten faydalanabiliyorsunuz.

Emoji ve GIF arama desteği sayesinde uygulamayı kullanırken duygularınızı ifade etmekte de zorlanmayacaksınız. Uygulamanın bu konuda çok zengin seçenekler sunabildiğini de belirtmem gerek. Kullanırken herhangi bir şekilde telefon numaranızı gerektirmemesi ise gizliliğini korumak isteyen kullanıcıların en sevecekleri yanlar arasında.

Bildirim desteğine de sahip olan Bindle, bildirimlerin hangi durumlarda verileceğine dair ayarlar da barındırdığı için her mesaj bildirimini almak yerine biraz daha özelleştirilmiş bir sohbet deneyimi elde etmenizi sağlıyor. Özellikle grup sohbetleri gerçekleştiren kullanıcıların denemeden geçmemeleri gereken uygulamalar arasında yer aldığını düşünüyorum.

Tabii ki uygulamanın aktif bir şekilde çalışabilmesi için 3G veya Wi-Fi ağlarından internete bağlı olmanız gerektiğini unutmayın. Uygulama pil ömrü konusunda insaflı davranıyor ve hızlı bir tüketim gerçekleştirmiyor.

YORUMLAR