BiTaksi 3.2.6 (ios)

BiTaksi

BiTaksi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    4,386

  • Üretici

    Bitaksi Mobil Teknoloji AŞ

BiTaksi, iPhone sahiplerinin ücretsiz ve hızlı bir şekilde diledikleri an taksi çağırabilecekleri bir iOS taksi çağırma uygulaması.

BiTaksi, iPhone akıllı telefonunuz ile tek bir tuşa basarak taksi çağırabileceğiniz iPhone taksi çağırma uyguşaması. Uzun süredir ülkemizde hizmet veren BiTaksi, kendi kategorisinde en popüler uygulamalrdan da bir tanesiş olmayı başardı. İstanbul'dan sonra Ankara'da da hizmete giren BiTaksi, günden güne daha da yayılmaya devam ediyor.

Uygulama ile taksi çağırdıktan sonra taksinin size gelişini harita üzerinden canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Ayrıca çağırdınız taksi, taksimetresini sizin adresinizde açıyor. Bunun dışında uygulamaya da herhangi bir ek ücret ya da komisyon ödemiyorsunuz.

Taksi yolculuklarınızı kayıt altında tutan BiTaksi sayesinde hem güvenilir şekilde taksiye binebilir hem de ödemelerinizi nakit dışında kredi kartı ya da PayPal ile yapabilirsiniz. Ayrıca takside herhangi bir eşya unutmuş olsanız bile sonrasında aynı taksici ile iletişime geçerek konuşabiliyorsunuz. Sunduğu gelişmiş özellikler ile işini oldukça iyi yapan BiTaksi'yi hemen ücretsiz olarak iPhone'larınıza indirip taksi çağırmak için kullanabilirsiniz.

YORUMLAR