BitTorrent Now 1.1 (ios)

BitTorrent Now

1.1
BitTorrent Now
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BitTorrent Now uygulamasını kullanarak bağımsız sanatçılar tarafından hazırlanan video ve müziklere ulaşın.

BitTorrent'in bağımsız sanatçılar için geliştirdiği "Now" uygulaması tüm dünyadan ücretsiz olarak kullanılabiliyor. iPad ve iPhone ile uyumlu çalışan BitTorrent Now, milyonlarca kullanıcısıyla çılgınlar gibi çalışıyor.

Bağımsız sanatçıların yasal bir yol ile para kazanmasına aracılık yapan BitTorrent Now, kullanıcılarına aynı zamanda müzik satma imkanı da sağlıyor. Herhangi bir prodüksiyon şirketiyle anlaşamayan bağımsız sanatçılar BitTorrent Now sayesinde hem müzik yapıyor hem de para kazanıyorlar.

Normal kullanıcıların yeni şarkılar bulabileceği, prodüksiyon şirketi sahiplerinin yeni sanatçılar yetiştirebileceği platform BitTorrent Now, oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. Kulanışlı arayüzüyle birlikte sadece müzik değil çeşitli videoları da izleyebiliyorsunuz. Videoları da yine müzikte olduğu gibi bağımsız sanatçılar istedikleri konularda hazırlıyorlar.

BitTorrent Now'u hemen şimdi indirin ve yeni keşifler yapın. Uygulama sayesinde müzik zevkiniz gelişecek ve o aylardır yenilemediğiniz şarkı listeniz güzelleşecek.

YORUMLAR