blabel

blabel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blabel uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm sohbetlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Blabel uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanmaktan hoşlanacakları iletişim ve mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve diğer platformlarda da varlığını sürdürmesi sayesinde neredeyse tüm dostlarınızı kapsama alanına alabilen uygulama, sadece düz yazılı mesajlar değil pek çok ek mesajlaşma özelliğine de sahip olması sayesinde beğeneceğiniz uygulamalardan olacaktır.

Hem mesajların şifreli ve güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan, hem de dilerseniz aktifleştirebileceğiniz özel bir gizlilik moduna sahip olan Blabel, böylece kişisel güvenliğini garanti altına almak isteyenlere yardımcı olacaktır. Zira gizlilik modu sayesinde gönderdiğiniz yazı ve resimlerin kendi kendilerini yok etmelerini sağlayabiliyor ve daha sonra aleyhinize kullanılabilecek şeyleri ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Emoticon, sesli mesaj gönderme, dürtme ve bildirim kuralları belirleme özelliklerine sahip olan uygulama, bu sayede mesajlaşmalarınızı sorunsuz ve özelleştirilmiş bir şekilde devam ettirmenize izin veriyor. Uygulamanın adres defterinizde yer alan kişileri otomatik olarak tespit ederek hemen mesajlaşmaya başlamanıza olanak sağlaması ile bir kaç dakika içerisinde tüm iletişiminizi Blabel üzerinden gerçekleştirmeye başlayabiliyorsunuz.

Grup sohbetleri özelliğini de içerisinde barındıran uygulama, farklı platformlardan uygulamayı kullanan herkesin aynı grupta toplanarak sohbet edebilmesini sağlıyor. Aynı anda 5 farklı cihazda kullanılabilen ve cihazlar arasındaki senkronizasyonu sorunsuz bir şekilde halledebilen Blabel, çok sayıda cihazla sohbetini yürütenlerin yardımına koşacaktır. Yeni ve sorunsuz bir mesajlaşma uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR