Blippar 1.7.1 (ios)

Blippar

Blippar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blippar, gördüğünüzde merak uyandıran resim, ürün ve objeler hakkında bir çok detaylı bilgi sunabilen bir iOS eğlence uygulaması.

Blippar, görüp merak ettiğiniz bir çok obje, ürün ve resim hakkında bilgi almanızı sağlayan yararlı ve eğlenceli bir iOS uygulaması.

İstediğiniz her şeyi taratarak gerçek zamanlı bilgi almanızı sağlayan Blippar uygulamasının olayı bliplemek. Örneğin bir manken resmi gördünüz ama kim olduğunu bilmiyorsunuz. Hemen resmi uygulamaya ile blipleyerek hem resim hem de manken hakkında çok daha fazla bilgiye erişebiliyorsunuz.

2011 yılında uygulama marketlere giriş yapan Blippar, değeri geç anlaşılan uygulamalardan bir tanesi. İlk düşündüğünüzde biraz anlamsız gibi görünse de kullandıkça alışarak güzel bir topluluğun içerisine giriyorsunuz.

Kitaplar, filmler, sokaklar, resimler ya da merak ettiğiniz herhangi bir ürün ya da objeyi kullanarak hemen blipleyin ve merağınızı giderin.

Uygulamanın özellikleri:

  • Baktığınız şeyleri keşfetme
  • Linkler sayesinde kolayca ürün ve bilet satın almanızı
  • Videolar ve fragmanlar izleme
  • Fotoğraf çekerek neye baktığınızı keşfetme
  • Magazin dergileri ve kitaplara erişim
  • 3 boyutlu animasyonlar ile gerçekçi sonuçlar

Herhangi bir kullanım sınırı olmayan uygulama ile yeni yeni keşfedebileeğiniz pek çok şey yapabiliyorsunuz. Direkt olarak tek bir amaca hitap etmeyen uygulama hem bir çok yeni şey keşfetmenizi ve bilgi almanızı sağlarken aynı zamanda baktığınız ürünleri satın alma opisyonları sunuyor. Son zamanlarda ülkemizde de yavaş yavaş yayılmaya başlayan uygulama gelecekte çok daha iyi hizmet verebilecek.

YORUMLAR