Bloomy 1.1.3 (ios)

Bloomy

Bloomy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloomy, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Bloomy, dünyanın her yerinden insanla tanışıp ilişki kurabileceğiniz bir arkadaşlık uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulamada, üye olduktan sonra hemen insanlarla tanışmaya başlayabilir ve belkide hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Ama önemli eksilerinin bulunduğunu şimdiden söyleyeyim.

Tinder gibi uygulamaları daha önce kullandıysanız ya da bunun gibi çöpçatanlık uygulamalarını yüklediyseniz bilirsiniz, fotoğraflardan fiziksel olarak beğendiğiniz insanları bulur ve onlarla mesajlaşırsınız. Bloomy'de bu tip uygulamalardan biri olmasıyla dikkat çekiyor ve  tamamen insanların birbiriyle ilişki kurması üzerine inşa edilmiş. Fakat kredi dediğimiz bir mesele var. Kullanıcılar yükledikten kısa süre sonra satın alıma zorlanıyor ve uygulamadan pek bir şey anlamıyorsunuz. Yine de bu tip bir uygulama arayanlara alternatif olabileceğini düşünüyorum. 

Bloomy uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz ama dediğim gibi kredi satın alımı yaparak tam anlamıyla kullanabiliyorsunuz. Benim için farketmez diyorsanız denemenizi önerebilirim.

YORUMLAR