Bobsled

Bobsled
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızdan kullanabileceğiniz Bobsled sayesinde tüm arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Bobsled uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olarak hazırlanmış ve tüm kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın ücretsiz olmasına rağmen işlevsel ve kaliteli görünen bir arayüze sahip olması ise en büyük avantajlarından bir tanesi. Bu sayede kullanırken kendinizi yabancı hissetmeyecek ve hemen dostlarınızla iletişime geçebileceksiniz.

Her ne kadar ABD ve Kanada'da yaşayan kullanıcılara ücretsiz SMS gönderme imkanı sunsa da diğer ülkelerde yaşayanlar sadece Bobsled kullanıcıları arasındaki mesajlaşma imkanlarından faydalanabiliyorlar. Dolayısıyla ülkemizdeki kullanıcılar da sadece Bobsled'i yüklemiş olan arkadaşlarıyla sohbet edebilirler fakat uygulamanın Android'de de yayınlanmış olması nedeniyle herkese erişmekte sorun yaşamayacağınıza inanıyorum.

Mesajlaşmalarınız hesabınızda bulunduğu için diğer cihazlarınıza kurduğunuz zaman onlardan da Bobsled mesajlarınıza kolayca erişebiliyorsunuz. Bilgisayardan hesabınıza giriş imkanı da sağladığı için mobil cihazlarınız yanınızda değilse bilgisayardan da herşeyi kontrol edebiliyorsunuz.

Yazılı mesajların yanında mesajların içeriğine fotoğraflar, videolar, konum paylaşımları ve emoticonlar da ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede multimedya mesajlaşmanın tüm avantajlarından faydalanmanıza imkan tanıyor. Eğer tüm arkadaşlarınızla aynı anda sohbet etmek isterseniz gruplar kurmak ve böylece toplu sohbet etmek de mümkün.

Yeni ve etkili bir mesajlaşma uygulaması arayan kullanıcıların göz atabileceğine inanıyorum.

YORUMLAR