Bomber Adventure

Bomber Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bomber Adventure eğlenceli bir mobil oyundur

Bomber Adventure eğer televizyonlarınıza bağladığınız atarilerinizde klasik Bomberman oyununu oynadıysanız yabancılık çekmeyeceğiniz bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca-aksiyon oyunu olan Bomber Adventure'da farklı kahramanları yönetiyoruz ve bölümleri geçmek için çeşitli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu görevleri tamamlayabilmek için ise patlayıcılardaki uzmanlığımızdan faydalanıyoruz. Karışık labirentlerde geçen oyunda yolumuzu açmak için patlayıcıları kullanmaktayız. Oyunda bize verilen görevler doğrultusunda bölüm çıkışına gidecek kapıyı açan anahtarı bulmaya çalışıyoruz. Ayrıca bölüm sonu canavarlarıyla savaşarak güzel prensesi de kurtarmak görevlerimiz arasında.

Bomber Adventure'da labirentlerde yolumuzu açarken farklı yaratıklar bize engel olmaya çalışıyor. Bu nedenle doğru bir şekilde hesap yapmalı ve yaratıkların bizi yakalamasını engellemeliyiz. Ölümcül tuzakların, hareketli engellerin de yer aldığı oyunda kahramanımızın yeteneklerini toplayacağımız eşyalarla geliştirebilmekte, patlayıcılarının gücünü artırabilmekteyiz. Bunun yanında beklenmeyen yan efektler de karşımıza çıkabiliyor.

Bomber Adventure boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR