Boom Beach 13.63.1 (ios)

Boom Beach

Boom Beach
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,796

  • Üretici

    Supercell

Boom Beach kaliteli bir strateji oyunudur

Boom Beach oldukça popüler bir strateji oyunu olan Clash of Clans'ın yapımcısı Supercell tarafından geliştirilmiş bir başka kaliteli strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Boom Beach'te Balckguard adlı şeytani düşmanımızla heyecan dolu bir savaşa giriyoruz. Bu mücadelemizde keşif güçlerimizi düşman tarafından işgal edilmiş birbirinden güzel tropikal cennet adalarına gönderiyoruz ve ilk önce karaya çıktığımız kumsallarda çarpışarak bütün adayı ele geçirmeye çalışıyoruz. Adaların hakimiyeti için başlattığımız savaşlarda köleleri serbest bırakarak destek alabiliyoruz. Bunun yanında adayı keşfederek bize gizemli güçler sağlayacak sırları ortaya çıkarabiliyoruz ve düşmanımızın karşısında avantaj elde edebiliyoruz.

Boom Beach çoklu oyuncu desteğiyle oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor. Oyunda bizim gibi oyunu oynayan binlerce oyuncuyla savaşarak üslerini istila edebiliyoruz ve eğlenceyi katlayabiliyoruz.

Boom Beach güzel grafikleri, mizahi yapısı, eğlenceli oynanışı ve diğer oyuncularla savaşabilmemize imkan vermesiyle bizlere kaliteli bir içerik sunuyor.

YORUMLAR