Boom Boom Football

Boom Boom Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom Boom Football, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir Amerikan futbolu oyunu.

Boom Boom Football, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, kaliteli görselleri ve aksiyon odaklı oyun atmosferiyle beğenimizi kazanan bir Amerikan futbolu oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda başarılı olabilmek için zamanlamamıza çok dikkat etmmeiz gerekiyor.

Oyun tam anlamıyla oyuncuları serbest bırakmıyor. Yani bildiğimiz futbol oyunlarından epey farklı. Bu oyunda daha çok yapılan yönlendirmelere göre verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

Örneğin elimize bir top gelirse bunu, ekranda çıkan barda belirtilen yere tam zamanında basarak fırlatmamız gerekiyor. Bu gibi görevler ile maçları yürütüyoruz. Açıkçası bu tarz bir oyun dinamiği Boom Boom Football'a keyifli bir hava kazandırıyor. Oyunun yapısı gereği işin içine dahil edilen sinematikler kalite seviyesini artırıyor.

Oyunda 300 farklı futbolcu kartı mevcut ve bunları zamanla kazanabiliyoruz. Takımımızdaki oyuncuları geliştirerek daha güçlü olmalarını sağlamak da bizim elimizde. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Boom Boom Football, spor oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.