Bounden 1.2 (ios)

Bounden

1.2
Bounden
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounden isimli bu oyun dansa merakı olan ve etkileşim düzeyi yüksek bir oyun arayanlar için en ideal seçenekler arasında.

Bounden iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en keyifli ve en orijinal oyunlardan bir tanesi. Öncelikle Bounden tamamen farklı ve etkileşim düzeyi yüksek bir altyapı üzerine kurulu. Oyunu oynamak için iki kişiye ihtiyaç var. Sevgilinizle oynarsanız daha fazla keyif alacağınıza eminim!

Peki ya oyun nasıl bir şey? Oyunu oynayan iki kişinin de cihazı tutması gerekiyor. Ekranda beliren şekillere göre hareketler yapıyor ve dans etmeye çalışıyorsunuz. Çiftleri uygulama kendisi yönlendiriyor. Dolayısıyla herhangi bir dans bilgisine sahip olmanız gerekmiyor. Zaten bu oyunu birkaç kez oynadıktan sonra kendi başınıza dans edebilecek düzeye bile erişebilirsiniz!

Oyunda toplamda 6 farklı dans tipi bulunuyor. Bu dans tiplerine ek olarak bir de bonus olarak nitelendirdiğimiz özel bir dans mevcut. Game Center desteği de sunan oyunda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eğer dansa merakınız varsa ve bu merakınızı eğlenceli bir yolla aktiviteye dönüştürmek istiyorsanız Bounden’ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR