BraveSummoner

BraveSummoner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canavar ekibi toplayıp elementler arasında geçen bir savaşı yönettiğiniz BraveSummoner iOS cihazınız için ücretsiz bir oyun.

Orjinal bir rol yapma oyunu arıyorsanız BraveSummoner alıştığınız kalıpları yıkan oyun mekaniklerine sahip. Karakter üzerinden gidip seviye atladığınız dengeyi değiştirip canavar toplama mantığıyla devam eden bu oyunda bu oyun dinamikleri daha çok mobil oyunlarda alışık olduğumuz basit modellerde bulunuyor. Ancak buradan çıkarmanız gereken anlam olumsuz değil. Kendi çapında başarılı bir projeye imza atan oyun farklı bir eğlence tarzı sunmayı başarıyor.

Tanrılar arasında geçen büyük bir savaşta elinizde bulunan canavarların bu savaşa katkısı çok önemli bunlardan olşturduğunuz bir ekip eşliğinde oyun içerisinde kendinizi sürekli bir çatışma halinde buluyorsunuz. 200'den fazla canavar 4 farklı element gücünden birine sahip. Bu elementler sırasıyşa, rüzgar, toprak, ateş ve su olmakla birlikte her biri bir diğerine karşı üstünlük sağlıyor. Dolayısıyla savaşa hazırlanırken iyi bir ekip oluşturmanız gerekiyor, yoksa karşıt elementli bir rakip sizi alt edebiliyor.

Oyunu oynayan diğer oyunculara baskın düzenleyip kıymetli eşyaları ganimet olarak toplayabildiğiniz bu oyunda elde ettiğiniz her eşya size oyunda güç katacaktır. Özellikle de senaryo modu bittikten sonra bu mod ile kısa sürede büyük bir eğlence yakalamanız mümkün olacak. BraveSummoner iPhone ve iPad için ücretsiz bir oyun.

YORUMLAR