BreachTD

BreachTD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BreachTD mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

BreachTD eğer mobil cihazlarınızda eülenceli ve sürükleyici bir strateji oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir kule savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz BreachTD aslında Starcraft 2'nin sevilen oyun modu Squadron Tower Defense'in mobil versiyonu olarak düşünülebilir. BreachTD'de Bastion adlı bir uzay kolonisinin hayatta kalma mücadelesine tanık oluyoruz. Bu koloni uzaylı yaratıklar tarafından oluşturulan Void güçleri tarafından tehdit edilmektedir ve ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Biz oyunda Bastion güçlerine kumandanlık ediyoruz ve zorlu bir mücadeleye atılıyoruz.

BreachTD içerisinde gerçek zamanlı strateji oyunlarını ve MOBA oyunlarını birleştiren bir oyun yapısına sahip. Oyundaki ana güçlerimiz Guardian adlı kahramanlar. Farklı Guardianları seçerek takımımızı kuruyoruz ve Guardianlarımızı çeşitli paralı askerlerle ve savaş kartlarıyla destekleyerek dalgalar halinde üzerimize saldıran Void güçleriyle savaşıyoruz. Savaşlarda düşmanları yok ettikçe Guardianlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün.

BreachTD'yi tek başınıza oynayabileceğiniz gibi çok oyunculu modda diğer oyunculara karşı da oynayabilmeniz mümkün.