Breakneck 1.1.1 (ios)

Breakneck

Breakneck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Breakneck, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

Bilim-kurgu temalı ve aksiyon dozu yüksek oyunlar oynamaktan keyif alanlara yönelik geliştirilen Breakneck, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda hızlı bir şekilde yol almaya ve mümkün olabildiğince fazla yol almaya çalışıyoruz.

Günlük ve haftalık görevlerle oyuncuları daima oyuna bağlı tutmaya çalışan bu oyunda zengin bir senaryo sunuluyor. Aksiyon dozu yüksek yarışlara katıldığımız Redneck'te gelişmiş 3D grafiklerle ve bu grafiklerle tamamen uyum içerisinde ilerleyen ses efektlerine yer verilmiş.

Sürekli olarak resetlenen bölümler sayesinde oyunda daima yeni haritalarda mücadele etme şansı yakalıyoruz. Bu da sürekli aynı yerlerde yarışmak yerine farklı deneyimler yaşamamızı sağlıyor.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de upgrade edilebilir öğelere ve yarışlar sırasında faydalı olabilecek güçlendiricilere sahip olması. Bu detaylar yarışlarda hatırı sayılır ölçüde avantaj elde etmemizi sağlıyor.

Fütüristik yarış oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz yüksek kaliteli bir oyun arıyorsanız Breakneck'e göz atmalısınız.

YORUMLAR