Bridge Constructor Medieval 1.0 (ios)

Bridge Constructor Medieval

1.0
Bridge Constructor Medieval
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bizi geçmiş çağlara götüren bu oyundaki amacımız sağlam köprüler inşa etmek ve üzerinden geçenleri mancınık ateşinden korumak.

Brigde Constructor Medieval serinin diğer oyunlarından alıştığımız temayı bu kez bizi geçmiş çağlara götürerek veriyor. Oyunda elimizde bulunan materyalleri kullanarak köprü yapmaya çalışıyoruz. Dikkat etmemiz gereken nokta ise bu köprülerin son derece sağlam olması gerekiyor. Aksi halde üzerinden geçenler fazla ağırlık bindireceği için yıkılabilir.

Elimizde sınırlı materyal olduğu için bunları akıllıca kullanmamız gerekiyor. Örneğin taş malzemeler tahta malzemelerden daha dayanıklı fakat sürekli olarak onları kullanamıyoruz. Bunun yerine elimizdeki materyalleri ölçülü bir şekilde kombine etmeliyiz.

Oyundaki tek amacımız köprü inşa etmek değil. Köprüden geçecek olanları korumak için çeşitli güvenlik önlemleri de almak zorundayız. İnşa ettiğimiz köprülere çatı kurarak üstünden geçenleri mancınık ateşinden koruyabiliriz.

Fizik tabanlı bulmaca ve beceri oyunları oynamaktan keyif alanların seveceğini düşündüğüm Bridge Constructor Medieval'ın 4.29 TL'lik bir fiyat etiketi bulunuyor.

YORUMLAR