Bridge Me

Bridge Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bridge Me, oyun içerisinde köprüler inşa ederek sevimli karakterinizi evine ulaştırmaya çalışacağınız eğlenceli bir iOS oyunudur.

Bridge Me, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Android ve iOS platformları için geliştirilen oyundaki amacınız köprüler inşa ederek oyun içindeki karakterinizi evine götürmek.

62 birbirinden farklı ve zorlayıcı bölüm bulunan oyunda ilerledikçe bölümler daha da zorlaşmaktadır. Oyundaki karakterinizin adı ME'dir. Bu nednele ME'ye yardım etmek için köptüler inşa etmeli ve onun evine gitmesi için yardım etmelisiniz. Köptüleri yapabilmek için çıplak gözle uzunlukları doğru tahmin etmeniz gerekmektedir.

Oyunda uzunlukları yanlıi hesaplarsanız başarısız oluyorsunuz ve aşağıya düşüyorsunuz. Eğer köprü için koyduğunuz parçalar gerekenden daha uzun olursa, bu durumda puan kaybediyorsunuz. Yüksek puanlar almak istiyorsanız, çok dikkatli ve akıllıca oynamanız gerekiyor. Ayrıca oyunun sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde aldığınız puanları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Grafikleri popüler blok oyunu Minecraft'a oldukça benzeyen oyunun kontro mekanizması oldukça hassas ve rahattır. Genel anlamda bakıldığında sorunsuz ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Bridge ME, oynadıkça bağımlısı olacağınız türden bir oyun. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen bölümleri geçmeye başlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR