Bubble Witch Saga 3.1.7 (ios)

Bubble Witch Saga

Bubble Witch Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Witch Saga eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Bubble Witch Saga eğer Candy Crush Saga gibi oyunları oynadıysanız yakından tanıyacağınız King.com tarafından geliştirilmiş eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Bubble Witch Saga bize Cadılar Diyarı'nda geçen fantastik bir hikaye sunuyor. Oyunun ana kahramanları olan cadılarımız Cadılar Diyarı'nın karanlık ruhlar tarafından saldırıya uğraması sonucu evsiz kalma tehdidiyle karşı karşıya kalmışlardır. Biz Bubble Witch Saga'da cadılarımıza bu tehdidi savuşturmalarında yardımcı oluyoruz ve karanlık ruhlarla mücadele ederek Cadılar Diyarı'nı adım adım özgürleştiriyoruz.

Bubble Witch Saga basit bir mantığa sahio olan; bir o kadar da eğlenceli olan bir mobil oyun. Oyunda temel amacımız ekranda yer alan balonların aynı renkli olanlarını eşleştirerek balonları patlatmak. Balonları patlatmak için doğru nişan almalı ve bize verilen balonu aynı renkli balonların yanına fırlatmalıyız. Oyunda oynanışı daha renkli kılan birçok öğe mevcut. Toplayacağımız yıldızlarla satın alacağımız özel eşyalar, bombalar, örümcek ağları ve daha birçok farklı bonus bize oyunda avantaj kazandırmakta ve oyunu daha keyifli hale getirmekte.

Bubble Witch Saga güzel grafikleri ve zengin içeriğinin yanında düzenli olarak yayınlanan güncellemelerle daha da zenginleştirilen bir oyun. 

YORUMLAR