Buff Mountain 1.3.2 (ios)

Buff Mountain

Buff Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buff Mountain, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve bir oduncunun zirve koşusuna yön vereceğiniz keyifli bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz Buff Mountain mobil oyunu, oduncu bir karakteri yönlendireceğiniz son derece keyifli ve heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Buff Mountain mobil oyununda ana karakteriniz sakallı bir oduncu olacak. Ancak oyunun başında kendi karakterinizi yaratabilir, kendinize özel kostümler, baltalar ve sakal tarzları seçebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe de yeni baltalar, kostümler ve sakal tarzları edinebilirsiniz.

Run ve Dash tarzı oyunlardan alışık olduğumuz bir oyun mekaniği olan Buff Mountain mobil oyununda sürekli olarak koşacaksınız. Yalnız bu koşuyu bir dağın zirvesine doğru düşünün yani sürekli yokuş yukarı koşacaksınız. Ancak yokuştan aşağı doğru gelen engellere karşı hazır olmalısınız. Aşağı yuvarlanan kayaları, havadaki kartalları ve devrilen ağaçları atlatmalısınız.

Buff Mountain oyununda kontrol düğmeleri zıplamanıza ve baltayla vurmanıza yarayacak. Zira engelleri baltayla vurarak ya da üzerinden geçerek bertaraf edebilirsiniz. Sıkılmadan oynayacağınız Buff Mountain mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirin.

YORUMLAR