Call of Dead 1.1 (ios)

Call of Dead

1.1
Call of Dead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Dead tamamen ücretsiz olarak sunulan ve dünyayı korumak adına uzaylılara karşı savaştığımız bir shooter oyunu.

Call of Dead aksiyon oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverleri hedef alan ve içeridği yüksek adrenalinle heyecanı doruklarda yaşatan bir oyun. Aksiyonun bir an bile durulmadığı oyundaki amacımız dünyamızı uzaylı istilasından kurtarmak ve dünya dışı bu yaratıkları gezegen dışına yollamak.

Yüksek teknoloji ürünü silahlarla donatılan cephaneliğimiz zaman zaman yetersiz kalabiliyor çünkü bu yaratıklar beklediğimizden çok daha güçlü. Eklem bacaklı yaratıklar, dev solucanlara benzeyen yaratıklar hedeflerimiz arasında yer alıyor. FPS oyunları kategorisinin başarılı bir temsilcisi diyebileceğimiz bu oyunda iyi tasarlanmış şehir modellemeleri yer alıyor. Onlarca merminin aynı anda havada uçması, patlama efektleri ve tonlarca düşmanın aynı anda gelmesi atmosferi tam olarak yansıtan detaylar arasında yer alıyor.

Oyunun dikkat çeken özellikleri;

  • Tekli oyuncu modları
  • Yıkık şehir modellemeleri ve aksiyon dolu oyun yapısı
  • Çılgınlar gibi saldıran uzaylılar
  • Onlarca merminin havada uçtuğu çatışmalar
  • Uzaylıları durdurmak için kurulmuş mevziler
  • Farklı uzaylı modellemeleri

Görevimizde başarılı olmak istiyorsak mevzimizi cesurca savunmalı ve düşmanlara geçit vermemeliyiz. Buraya kadar iyi olan oyun oyuncuları biraz kısıtlamasıyla negatif etki yaratıyor. Oyuncular durdukları yerde yaratık avlayacağına biraz daha hareket edip aksiyona dahil olabilseydi daha keyifli olabilirdi. Yine de bu haliyle de bir FPS oyunundan beklenen etkiyi ve keyfi verebiliyor.

YORUMLAR