Calltag

Calltag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Calltag uygulamasını kullanarak iPhone cihazlarınızdan birini aramadan önce ona bildirim mesajları gönderebilirsiniz.

Calltag uygulaması, şimdiye dek karşılaştığımız en ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve iPhone cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın sahip olduğu yetenekler sayesinde birini aramadan önce, o kişiye arayacak olduğunuzu bir SMS veya iMessage ile bildirebiliyor, dolayısıyla beklenmedik aramalara karşı verilen tepkileri engelleyebiliyorsunuz.

Hem standart aramalarda hem de gizli aramalardan önce kullanılabilen bu özellik sayesinde bir kişiyi aramadan önce çağrınız hakkında fikir edinmesini sağlayabiliyorsunuz. Örneğin herhangi bir iş meselesi hakkında iş arkadaşınıza aramadan önce konuya dair bir SMS ile bilgilenmesini sağlarsanız, telefonu açtığında sürprizlerle karşılaşmasına engel olabilir, telefon görüşmenizin daha verimli bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzünün oldukça basit bir şekilde hazırlanmış olması ve mesaj gönderme uygulamasıyla uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde kullanırken aksaklık yaşamak mümkün değil. Dilerseniz aramanızın öncesinde aramayı iptal edebiliyor ve böylece vazgeçtiğiniz aramaları yapmak zorunda da kalmıyorsunuz.

Calltag ile gönderilen uyarı mesajları bir uyarıdan çok bildirim niteliği taşıyorlar ve böylece karşı tarafın rahatsız olması da engelleniyor. Bu sayede sesli mesajlarla ön bildirimde bulunma gibi gereklilikler de ortadan kalkıyor.

Eğer karşı tarafın telefonu gizli numaralara kapalıysa ve onları aradıysanız aramanız otomatik olarak engellenecektir ancak giden SMS sayesinde sizden bir çağrı geldiğini de bileceklerdir. Oldukça yaratıcı bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamanın sundukları neyi gerçekleştirmek istediğinize göre oldukça etkili olabiliyorlar. Sık sık aramalar yapanların göz atabilecekleri uygulamalardan bir tanesi.